GMINA BYTÓW:
Okręg nr 1- Zespół Szkół Ogólnokształcących 77-100 Bytów ul. Gdańska 57
Ulice: ALEKSANDRA MAJKOWSKIEGO, FLORIANA CEYNOWY, FRANCISZKA SĘDZICKIEGO, GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO, MICHAŁA MOSTNIKA, PRZEMYSŁOWA
Okręg nr 2- Szkoła Podstawowa Nr 2 77-100 Bytów ul. Ks. dr Bolesława Domańskiego 13
Ulice: BOLESŁAWA PRUSA, CZESŁAWA MIŁOSZA, ELIZY ORZESZKOWEJ, JEZIORNA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERZA PRZERWY-TETMAJERA, KOLONIA JEZIORKI, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KS. JANA TWARDOWSKIEGO, LEONA KRUCZKOWSKIEGO, LEOPOLDA STAFFA, LUCJANA SZENWALDA, MARII DĄBROWSKIEJ, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ
Okręg nr 3- Zespół Szkół Ogólnokształcących 77-100 Bytów ul. Gdańska 57
Ulice: GDAŃSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, KS. DR. BERNARDA SYCHTY, OŚRODEK JELEŃ, ŚW. FILIPA NERI
Okręg nr 4- Starostwo Powiatowe Bytów 77-100 Bytów ul. Ks. dr Bolesława Domańskiego 2
Ulice: KS. DR. BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO, ZWYCIĘSTWA
Okręg nr 5-Przedszkole 77-100 Bytów ul. Słoneczna 22
ulice: DZIAŁKOWA, MIŁA, SŁONECZNA
Okręg nr 6- Gimnazjum Nr 2 77-100 Bytów ul. Gen. Władysława Sikorskiego 37
Ulice: BERNARDA WERY, GÓRNA, POCHYŁA, POGODNA
Okręg nr 7- Gimnazjum Nr 1 77-100 Bytów ul. Gen. Ludwika Mierosławskiego
Ulice: ADAMA NARUSZEWICZA, BURSZTYNOWA, GEN. LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, HARCERSKA, HUGONA KOŁŁĄTAJA, JAGODOWA, JANA KILIŃSKIEGO, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, MALINOWA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, POZIOMKOWA, RACŁAWICKA, STANISŁAWA KONARSKIEGO, STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA TREMBECKIEGO, SZCZĘŚLIWA, ŚW. KRZYSZTOFA, TADEUSZA REJTANA, WESOŁA
Okręg nr 8- Szkoła Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego 77-100 Bytów ul. Jana Styp-Rekowskiego 2a
Ulice: CICHA, FIOŁKOWA, GEN. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, JANA STYP-REKOWSKIEGO, KONWALIOWA, NIEZAPOMINAJKI, PIWONII, STOKROTKI
Okręg nr 9- Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych 77-100 Bytów ul. Hieronima Derdowskiego 3
Ulice: AKACJOWA, BYDGOSKA, DWORZEC, GRYFA POMORSKIEGO, JESIONOWA, KĄPIELOWA, KWIATOWA, LAWENDOWA, LEŚNA, ŁĄKOWA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MAKOWA, MIASTECKA, NAD BORUJĄ, POLNA, RUMIANKOWA, STARY DWORZEC, SZARYCH SZEREGÓW, WIEŻA WODNA
Okręg nr 10- Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych - Sala Gimnastyczna 77-100 Bytów ul. Hieronima Derdowskiego 7
Ulice: CHOJNICKA, DWORCOWA, HIERONIMA DERDOWSKIEGO, KARDYNAŁA JOSYFA SLIPYJA, MICHAŁA DRZYMAŁY, PLAC SZYMONA KROFEYA, PROSTA, STAROCHOJNICKA, TARTACZNA, ZAUŁEK DROZDOWY, ZAUŁEK SŁOWICZY, ZIELONA
Okręg nr 11- Szkoła Podstawowa Nr 5 77-100 Bytów ul. Młyńska 11
Ulice: 11 LISTOPADA, 1-GO MAJA, JANA PAWŁA II, KOŚCIELNA, KRÓTKA, MŁYŃSKA, PLAC KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, PLAC ŚW. KATARZYNY, PODZAMCZE, RYCERSKA, RZEMIEŚLNICZA, STAROKOŚCIELNA, SZKOLNA, WĄSKA, WOLNOŚCI, ZAMKOWA
Okręg nr 12- Przedszkole Nr 2 77-100 Bytów ul. Jana Bauera 9
Ulice: JANA KOCHANOWSKIEGO, OGRODOWA, STOBNICKA, SZEROKA, ŚRÓDMIEJSKA, WOJSKA POLSKIEGO
Okręg nr 13- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 77-100 Bytów ul. Gen. Władysława Sikorskiego 35
Ulice: ADAMA MICKIEWICZA, ARMII KRAJOWEJ, BRZOZOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, JANA BAUERA, LĘBORSKA, SPORTOWA, ZAKŁADOWA
Okręg nr 14- Szkoła Podstawowa 77-114 Gostkowo 20
Wsie: GOSTKOWO, SARNIAK, ZBYSŁAW
Okręg nr 15- Szkoła Podstawowa 77-121 Pomysk Wielki 26
Wsie: LEŚNO, MAŁA WIEŚ, MIĘDZYGÓRZE, POMYSKI MŁYN, POMYSK MAŁY, POMYSK WIELKI, SZARZYN
Okręg nr 16- Szkoła Podstawowa Nr 2 77-100 Bytów ul. Ks. dr Bolesława Domańskiego 13
Wsie: RZEPNICA
Okręg nr 17- Świetlica Wiejska 77-100 Mądrzechowo ul. Brylantowa 6
Wsie: MĄDRZECHOWO
Okręg nr 18- Świetlica Wiejska 77-100 Ząbinowice 19
Wsie: MOKRZYN, ZĄBINOWICE
Okręg nr 19- Bytowskie Centrum Kultury 77-100 Bytów ul. Wojska Polskiego 12
Wsie: CHOMICE, DĄBIE, DĄBKI, GRZMIĄCA, NIECZULICE, PRZYBORZYCE, ŚWIĄTKOWO, ŚWIERKÓWKO
Okręg nr 20- Świetlica Wiejska 77-100 Udorpie 12
Wsie: PÓŁCZYNEK, UDORPIE
Okręg nr 21- Szkoła Podstawowa 77-132 Niezabyszewo 9
Wsie: NIEZABYSZEWO
Okręg nr 22- Szkoła Podstawowa 77-131 Rekowo 18
Wsie: BORY, BRYNKI REKOWSKIE, PŁOTOWO, PUSTKOWIE REKOWSKIE, PYSZNO, REKOWO, SIERZENKO, SIERZNO
Okręg nr 23- Szpital Powiatu Bytowskiego 77-100 Bytów Lęborska 13
SZPITAL
GMINA MIASTKO:
Okręg nr 1- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Onyx" 77-200 Miastko Osiedle Ceglane
Ulice: Bogusława X, Czereśniowa, Domowa, Gośinna, Krótka, Księdza Generała Wituckiego, Morelowa, Osiedle Ceglane, Owocowa, Przytulna, Rodzinna, Sadowa, Sąsiedzka, Słoneczna, Słupska, Sportowa, Wiśniowa
Okręg nr 2- Siedziba Miejsko-Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku 77-200 Miastko ul. Konopnickiej 12
Ulice: Fabryczna, Generała Wybickiego, Łąkowa, Stolarska
Okręg nr 3- Przedszkole Miejskie Nr 3 w Miastku 77-200 Miastko ul. Konopnickiej 10
ulice: Długa, Konopnickiej 3-11, Marszałka Piłsudskiego, Szewska
Okręg nr 4- Państwowa Straż Pożarna w Miastku 77-200 Miastko ul. Konstytucji 3 Maja 2a
Ulice: Konopnickiej 1-2, Konstytucji 3 Maja, Kowalska, Piastowska
Okręg nr 5- Przedszkole Miejskie Nr 1 w Miastku 77-200 Miastko ul. Koszalińska 19
Ulice: Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Pomorska, Rybacka, Słowackiego, Szkolna, Wrzosowa, Zielona
Okręg nr 6- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 77-200 Miastko ul. Młodzieżowa
Ulice: Jaśminowa, Koszalińska, Ogrodowa, Osiedle Niepodległości
Okręg nr 7- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku 77-200 Miastko ul. Kujawska 1
Ulice: Dworcowa, Jeziorna, Młodzieżowa, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Kujawska, Małopolska, Podhalańska, Śląska, Wielkopolska
Okręg nr 8- Centrostal Konstrukcje Sp. z. o.o. 77-200 Miastko ul. Kaszubska 20
ulice: Gawędy, Górna, Harcerska, Kaszubska, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Pałucka, Podlaska, Polna, Przyjaciół, Skautów, Wieżowa Kandydaci
Okręg nr 9- Zespół Szkół w Dretyniu 77-203 Dretyń 26
Wsie: Dretyń, Łosośniki, Okunino, Kowalewice, Cisy, Tursko
Okręg nr 10- Szkoła Podstawowa w Słosinku 77-211 Słosinko 4
Wsie: Słosinko, Domanice, Przeradz, Miłocice, Węglewo, Łaziska, Łąkoć
Okręg nr 11- Szkoła Podstawowa w Świerznie 77-222 Świerzno 4
Wsie: Świerzno, Świerzenko, Jeżewsko, Kawcze, Kawczyn, Gatka, Biała, Bobięcino, Malęcino, Gołębsko
Okręg nr 12- Świetlica Wiejska w Trzcinnie 77-200 Trzcinno 8a
Wsie: Dretynek, Trzcinno, Obrowo, Klewno, Kwisno, Szydlice, Stachowo, Lubkowo, Role, Żabno, Wiatrołom, Ponikła, Pożyczki, Olszewiec, Potok, Turowo
Okręg nr 13- Szkoła Podstawowa w Piaszczynie 77-207 Piaszczyna 41797
Wsie: Czarnica, Męciny, Piaszczyna, Borzykowo, Cieszanowo, Znakowo, Gomole, Wałdowo, Grądzień, Dolsko, Głodowo, Ostrowo, Popowice Kandydaci
Okręg nr 14- Środowiskowy Dom Samopomocy w Miastku 77-200 Miastko ul. Konopnickiej 12
Wsie: Węgorzynko, Byczyna, Łodzierz, Przęsin, Zadry, Świeszyno, Świeszynko, Chlebowo
Okręg nr 15- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku 77-200 Miastko ul. Kujawska 1
Wsie: Kamnica, Toczeń, Studnica, Wołcza Wielka, Krzeszewo, Cicholas, Przemkowo, Zajączkowo, Wołcza Mała, Kołacin, Lipczyno, Trzebieszyno, Pasieka, Pasieka ul. Brzozowa, Cisowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiązowa
Okręg nr 16- Szpital Miejski w Miastku 77-200 Miastko Generała Wybickiego 30- obwód zamknięty
GMINA TRZEBIELINO:
Okręg nr 1- Urząd Gminy 77-235 Trzebielino 7a
Wsie: Bąkowo, Bożanka, Broczyna, Cetyń, Czarnkowo, Dolno, Glewnik, Grądki Dolne, Owczary, Poborowo, Popielewo, Szczyciec, Toczek, Trzebielino, Wargoszewo
Okręg nr 2- Filia Biblioteki w Domu Socjalnym 77-235 Suchorze 30
Wsie: Ciemnica, Gumieniec, Kleszczewo, Miszewo, Moczydło, Myślimierz, Objezierze, Radaczewo, Starkowo, Starkówko, Suchorze, Uliszkowice, Zielin, Zielin Górny
GMINA KOŁCZYGŁOWY:
Okręg nr 1- Urząd Gminy 77-140 Kołczygłowy ul. Słupska 56
Wsie: Kołczygłowy
Okręg nr 2- Gminny Ośrodek Kultury 77-140 Kołczygłowy ul. Szkolna 1
Wsie: Barnowo, Barnowiec, Darżkowo, Dobojewo, Górki, Gęślice, Kołczygłówki, Jezierze, Radusz, Wierszyno
Okręg nr 3: Budynek Szkoły 77-140 Gałąźnia Wielka 27
Wsie: Gałąźnia Mała, Gałąźnia Wielka, Różki, Sierowo, Zatoki, Świelubie
Okręg nr 4- Zespół Szkół 77-140 Łubno 22
Wsie: Barkocin, Laski, Łubno, Miłobądz, Łobzowo, Podgórze, Witanowo, Przyborze, Wądół
GMINA BORZYTUCHOM:
Okręg nr 1- Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu 77-141 Borzytuchom ul. Czterdziestolecia 2
Wsie: Borzytuchom, Chotkowo, Jutrzenka, Kamieńc, Krosnowo, Ryczyn, Struszewo
Okręg nr 2- Szkoła Podstawowa w Dąbrówce 77-100 Dąbrówka 21
Wsie: Dąbrówka
Okręg nr 3- Szkoła Podstawowa w Niedarzynie 77-141 Niedarzyno 21b
Wsie:Niedarzyno, Osieki
GMINA CZARNA DĄBRÓWKA:
Okręg nr 1- Gminny Ośrodek Kultury,Sportu i Turystyki 77-116 w Czarnwj Dąbrówce ul.Bytowska 10
Wsie: Czarna Dąbrówka, Flisów, Jerzkowice, Karwno, Nowe Karwno, Podkomorki, Podkomorzyce, Soszyce, Święchowo
Okręg nr 2 - Wiejski Dom Kultury 77-122 Jasień 6
Dąbrowa Leśna, Jasień, Jaszewo, Lipieniec, Łupawsko, Obrowo, Przylaski, Sieromino
Okręg nr 3- Filia Szkoły Podstawowej 76-243 Mikorowo 41685
Wsie: Drążkowo, Kostroga, Kotuszewo, Kozin, Kozy, Mikorowo, Przybin, Wargowo, Wargówko
Okręg nr 4- Zespół Szkół w Rokitach 77-123 Rokity 34
Wsie: Bochowo, Bochówko, Dęby, Gliśnica, Kłosy, Mydlita, Otnoga, Rokiciny, Rokitki, Rokity, Rudka, Zawiat
Okręg nr 5- Zespół Szkół w Nożynie 77-115 Nożyno 40
Wsie: Brzezinka, Kartkowo, Kleszczyniec, Nożyno, Nożynko, Osowskie, Połupino, Skotawsko, Unichowo
GMINA PARCHOWO:
Okręg nr 1- Gminny Ośrodek Kultury 77-124 Parchowo ul. Kartuska 5
Wsie: Frydrychowo, Gołczewo, Jamno, Jamnowski Młyn, Jeleńcz, Parchowo, Parchowski Bór, Parchowski Młyn, Karłowo, Wiślany, Zielony Dwór
Okręg nr 2- Wiejski Dom Kultury 77-127 Nakla Długa 11 lokal: 6
Wsie: Garbacz, Grabowo Parchowskie, Nakla, Sumin, Sylczno, Wygoda
Okręg nr 3- Budynek po byłej szkole 77-124 Chośnica 7
Wsie: Baranowo, Bawernica, Chałupa, Chośnica, Folwark, Nowa Wieś
Okręg nr 4- Sala wiejska 77-121 Żukówko 17A
Wsie: Bylina, Soszyca, Struga, Żukówko
GMINA TUCHOMIE:
Okręg nr 1- Zespół Szkół 77-133 Tuchomie ul. ks. Jana Hinza 1
Wsie: Tuchomie
Okręg nr 2- Urząd Gminy 77-133 Tuchomie ul. Jana III Sobieskiego 16
Wsie: Masłowice Tuchomskie (w tym m. Sośnica), Modrzejewo, Nowe Huty, Piaszno, Tągowie, Tuchomko, Zagony
Okręg nr 3- Wiejski Ośrodek Kultury 77-134 Trzebiatkowa 37
Wsie: Ciemno, Masłowiczki, Masłowice Trzebiatkowskie, Trzebiatkowa
Okręg nr 4- Wiejski Ośrodek Kultury 77-135 Kramarzyny ul. Leśna 1
Wsie: Kramarzyny
GMINA STUDZIENICE:
Okręg nr 1- Świetlica Wiejska w Studzienicach 77-143 Studzienice ul.Brzozowa 5
Wsie: Przewóz, Prądzonka, Lipuszek,Bukówki, Sominy, Sominki, Studzienice, Chabzewo, Osława Dąbrowa, Róg - gajówka.
Okręg nr 2- Świetlica Wiejska w Półcznie 77-125 Półczno 6
Skwierawy, Róg, Widno, Czarna Dąbrowa, Półczno, Łąkie, Cechyny, Jabłończ Wielki, Łubieniec, Ociaskowo.
Okręg nr 3- Ośrodek Kultury Gminy Studzienice w Ugoszczy 77-142 Ugoszcz 12b
Wsie: Kłączno, Okuny, Osowo, Dzirżążnik, Małe, Rabacino, Ugoszcz.
GMINA LIPNICA:
Okręg nr 1- Zespół Szkół 77-138 Borowy Młyn ul.Kaszubska 1
Wsie: Borowy Młyn, Bydgoszcz, Dębowo, Kobyle Góry, Rosochy, Katarzynki, Klasztor, Smolne, Stary Most, Upiłka, Wieczywno, Wierzchocina, Zgnity Most
Okręg nr 2- Budynek byłej szkoły 77-130 Borzyszkowy 4
Wsie: Borzyszkowy, Brzósk, Głodowo, Holandia, Gliśno Wielkie, Na Górze, Wojsk, Wojsk-Skryte, Ostrowite, Dolne Ostrowite, Prądzona, Dampel, Klewiska, Prądzona Wybudowanie, Osówek
Okręg nr 3- Zespół Szkół 77-139 Brzeźno Szlacheckie Jana Pawła II 79
Wsie: Brzeźno Szlacheckie, Janowo, Nowe Brzeźno, Stare Brzeźno, Bukowo, Kocioł, Brzezieński Młyn, Brzozowo, Pupkowo, Szpręgelówka, Łąkie, Jeruzalem, Łącki Młyn, Rokitniki, Tebowizna
Okręg nr 4- Zespół Szkół 77-130 Lipnica ul. Szkolna 2
Wsie: Lipnica, Smołdziny, Warszawa, Trzebielsk, Wygoda, Osusznica, Czaple, Nowa Osusznica, Osowo Duże, Osowo Małe, Owsne Ostrowy, Rucowe Lasy
Okręg nr 5- Szkoła Podstawowa 77-130 Zapceń 6
Wsie: Kiedrowice, Karcz, Sierzywk, Wielgoszcz, Luboń, Hamer Młyn, Modrzejewo, Rudniki, Stoltmany, Zapceń, Kłonecznica, Sątoczno, Mielno, Budy, Karpno, Klaklewo, Mielonek, Modziel, Mogiel
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?