Rajskie plaże, lazurowe morze, piękna pogoda i ... śmiertelne niebezpieczeństwo. Wakacje 2017 coraz bliżej. Najwyższy czas, aby zdecydować gdzie chcemy spędzić urlop. Są jednak miejsca, gdzie lepiej nie wyjeżdżać. Ministerstwo Spraw Zagranicznych publikuje listę krajów niebezpiecznych, do których zdecydowanie odradza wyjazd. Niestety, nie brakuje ulubionych kierunków Polaków i znanych kurortów. Kliknij w galerię i sprawdź "zakazane" miejsca do wypoczynku.

WAKACJE 2017: Niebezpieczne kraje. Tu nie jedź na wakacje. MSZ OSTRZEGA TURYSTÓW


Na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych można sprawdzić sytuację polityczną w każdym kraju na świecie. Wystarcz wybrać wybrany kierunek z listy, aby dowiedzieć się jakie wydano zalecenia dla podróżujących. Zapoznać się z przepisami wjazdowymi, warunkami sanitarnymi, sytuacją polityczną, gospodarczą, społeczną. Oprócz tego MSZ wydaje specjalne komunikaty dotyczące krajów wyjątkowo niebezpiecznych.

Sprawdziliśmy, gdzie MSZ zdecydowanie odradza wyjazd. Niestety, wśród krajów niebezpiecznych nie brakuje miejsc chętnie wybieranych na wakacje przez Polaków oraz znanych kurortów. Dlatego nim podpiszecie umowę z biurem podróży, dobrze się zastanówcie.

Dni wolne od pracy w 2017 rokuTurystyka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!