W Szkole Podstawowej w Niezabyszewie odbył się finał turnieju „Prewencja, ale inaczej” organizowanego przez bytowskich policjantów. Była to już XVIII edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych rozwiązywali testy oraz zmagali się na torze przeszkód.

VIII edycja turnieju „Prewencja, ale inaczej” odbyła się w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie. W finale powiatowym udział wzięło 11 drużyn ze szkół podstawowych oraz 7 ekip z gimnazjów. Uczestnicy rozwiązywali
test wiedzy, który podzielony był na trzy kategorie: wiedza o policji, ruch drogowy i alkoholizm/narkomania. Dodatkowe punkty mogli zdobyć na torze przeszkód, a także w konkurencji niespodziance – rzut ringiem.

Przeczytaj również o XV edycji turnieju "Prewencja ale inaczej"

- Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bytowie i Urząd Miejski w Bytowie - mówi asp. sztab. Jarosław Juchniewicz z KPP Bytów. - Nagrody wręczał komendant powiatowy policji w Bytowie insp. Andrzej Borzyszkowski, wicestarosta Zbigniew Batko oraz przewodniczący Rady Powiatu Bytowskiego Andrzej Hrycyna.


Kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Wyniki oraz grupowe zdjęcie wszystkich uczestników konkursu znajdziesz 26.05 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

Oglądaj także:Limuzyna BOR w w rowie, funkcjonariusz w szpitalu.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!