Studniówka 2014 uczniów klas technicznych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku. Czekamy też na Wasze zdjęcia. Przesyłajcie archiwalne fotografie ze swoich studniówek!

W pensjonacie Szlachecki Dwór w Węgorzynku swoją studniówkę mieli uczniowie z kierunków technik ekonomista i handlowiec (wychowawca Katarzyna Bublewicz), technik informatyk (wychowawca Katarzyna Kowalczyk) oraz technik pojazdów samochodowych (wychowawca Marek Zaborowski).

Zobacz zdjęcia z próbnego poloneza i podziękowań


Naszych Czytelników zachęcamy do wysyłania swoich studniówkowych, archiwalnych zdjęć. Stworzymy z nich galerię, którą opublikujemy w pomorskim serwisie www.dziennikbaltycki.pl. Zdjęcia należy wysyłać na adres m.wesierski@prasa.gda.pl. Niech wrócą wspomnienia sprzed lat!

A tegoroczne klasy studniówkowe wezmą też udział w naszym plebiscycie. Będziemy szukać najsympatyczniejszej klasy studniówkowej na Pomorzu. Do udziału w zabawie zakwalifikowaliśmy już maturzystów z technikum ZSOiT w Miastku. Dla najlepiej ocenionych klas przewidujemy nagrody.

Zobacz zdjęcia klas z technikum ZSOiT


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

valdez (gość) (ojciec)

Myślisz że po ukończeniu mechanika czeka ich tylko zmywanie garów w Londynie. Patrząc na wyniki matur i egzaminów zawodowych może coś w tym jest.

ja (gość)

Za Twoich czasów studniówek nie było jak Ty dwa lata młodsza od węgla przestań się czepiać miniówek nie miały a jak która ma udko ładne to co w tym złego ? Pozdrowienia dziewczyny :)

mammamija (gość)

Za moich czasów na studniówke dziewczęta zakładały długie suknie,wtedy to był bal,a teraz?Ledwo to to zakrywa a wręcz odkrywają co mogą,za pare lat będą z listkami chodzić.Tak to można na dyskotekę się ubrać a nie na bal.