Rozwój Katowice - Drutex-Bytovia 3:0. Zespół Pawła Janasa wciąż na drugim miejscu w tabeli

Rozwój Katowice - Ruch Zdzieszowice 3:0
Rozwój Katowice - Ruch Zdzieszowice 3:0 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Rozwojem Katowice 0:3. Czarno-biało-czerwoni wracają do Bytowa bez punktów.

Rozwój Katowice przerwał na własnym boisku dobrą passę Drutex-Bytovii Bytów. Po trzech wzorcowo rozegranych spotkaniach zespół Pawła Janasa przegrał wyjazdowy mecz 0:3.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu gospodarze zdobyli już w drugiej minucie meczu. Po stracie bramki czarno-biało-czerwoni zaczęli atakować, jednak bezskutecznie.

Pierwszą okazję do zdobycia bramki zawodnicy Drutex-Bytovii wypracowali w 14 minucie meczu. Piłka uderzona z dystansu przez Wróbla przeleciała jednak nad poprzeczką.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia Bytów zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec

Drugą część meczu Paweł Janas rozpoczął od zmian w zespole. Z boiska zszedł Kazimierowicz i Michalski, a w ich miejsce wszedł kolejno Bojas i Balogun. Zmiany nieco ożywiły grę w szeregach Drutex-Bytovii, jednak w 57 minucie prowadzenie podwyższyli gospodarze.

W 67 minucie meczu na boisko wszedł Wojciech Pięta, ale wydawało się, że Bytovia wciąż pozostaje bezradna.

Na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik na 3:0 ustalił Tkacz.

Zespół Pawła Jansa chociaż nie zdobył punktów w Katowicach, wciąż plasuje się na drugiej pozycji w tabeli.

Szczegółową relację przeczytasz 9.05 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.