Siedmiokomorowy system Iglo Energy Classic oraz drewniany Softline-88 zyskały uznanie jako najbardziej efektywne produkty. Organizatorem konkursu TOP TEN Okna 2015 były: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska, Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Konkurs adresowany jest do producentów oraz dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej dostępnej na polskim rynku. Uczestnikami konkursu mogą być producenci oraz dystrybutorzy stolarki okiennej i drzwiowej. Celem konkursu jest wskazanie i promowanie na polskim rynku inwestorskim i konsumenckim, najlepszych i zarazem efektywnych energetycznie okien oraz drzwi.

W konkursie TopTen w pięciu kategoriach, ocenie poddano łącznie ponad 500 wyrobów w zakresie 15 parametrów mających wpływ na jakość techniczną, energetyczną i ekonomiczną stolarki. Na potrzeby konkursu opracowane zostały zasady weryfikacji deklarowanych wartości i oceny stolarki okiennej i drzwiowej. Ocenie podlegały wybrane parametry opisane w normie PN-EN14351-1+A1:2010 oraz efektywność energetyczna stolarki.

Przczytaj również o tym, jak prezes Leszek Gierszewski znalazł się wśród najbogatszych Polaków

- Okna firmy Drutex w systemie PVC oraz drewniane zdobyły w konkursie TopTen 2015 znalazły się wśród najlepszych produktów dostępnych na rynku - mówi Leszek Gierszewski, prezes firmy Drutex. - Ich świetne parametry, szczególnie w zakresie energooszczędności oraz atrakcyjna cena, sprawiają, że cieszą się one dużym powiedzeniem zarówno w kraju jak i za granicą. Dziś Drutex jest największym w Europie producentem okien z potencjałem na poziomie 7000 okien na dobę, a popyt na nasze produkty wciąż rośnie. Nasze okna wybierają i polecają najlepsi, jak Pirlo, Lahm czy Błaszczykowski. To dla nas najlepsza rekomendacja i świetne referencje dla naszych klientów.”

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: