Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia 2:1. Zespół Pawła Janasa zakończył rywalizację w Pucharze Polski

Drutex-Bytovia przegrała w Siedlcach z miejscową Pogonią
Drutex-Bytovia przegrała w Siedlcach z miejscową Pogonią drutexbytovia.pl
Drutex-Bytovia Bytów przegrała z Pogonią Siedlce w fazie przedwstępnej Pucharu Polski. To był pojedynek beniaminków I ligi.

Mecz, który rozegrany został na boisku w Siedlcach dobrze rozpoczął się dla piłkarzy Drutex-Bytovii, ponieważ już w 1 minucie spotkania czarno-biało-czerwoni wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił Janusz Surdykowski. Zespół nie cieszył się jednak zbyt długo z korzystnego wyniku, bo niespełna dwie minuty później przeciwnicy wykorzystując zamieszanie w polu karnym Mateusza Oszmańca strzelili wyrównującą bramkę. Gola na 1:1 zdobył Tomasz Lewandowski. W 20 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

Drużyna od 16 minuty grała w osłabieniu po tym, jak Mateusz Oszmaniec został ukarany czerwoną kartką.