Powstaną kolejne plaże dla naturystów. Dotychczas w Polsce funkcjonują 3 formalnie zatwierdzone kąpieliska dla nudystów. W tym 2 w woj. pomorskim – na gdańskich Stogach i od czerwca w Łebie.

Nad Bałtykiem znajdują się 3 plaże dla naturystów – oprócz tych na Pomorzu, jest jeszcze w Grzybowie w pow. kołobrzeskim. Nad polskim morzem powstanie kolejna taka plaża. Tym razem będzie to w Dąbkach w pow. sławieńskim (woj. zachodniopomorskie). Jak zapowiadają pracownicy Federacji Naturystów Polskich, to nie koniec.

Przybywa plaż dla nudystów. ZOBACZ licencjonowane miejsca do opalania się dla naturystów– Coraz częściej dostajemy zgłoszenia od samorządowców w sprawie kolejnych plaż. Wiadomo, że takich plaż jest wiele, ale nie są one sformalizowane – informuje sekretariat FNP – w tym roku już pewnie nie, ale w 2018 r. planujemy otwarcie kolejnych plaż dla naturystów.

Takich niesformalizowanych plaż nudystów w samym woj. pomorskim jest przynajmniej 4: w Rewie, w Chałupach, w Dębkach i niedaleko wsi Nowa Karczma.

Wszystkie plaże dla naturystów zaznaczone są na mapie


Joanna Krupa często opala się bez biustonosza:

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!