Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali na swoim stadionie z rezerwami Śląska Wrocław 2:1

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali u siebie 2:1 Śląsk II Wrocław i są liderem III ligi. W zaległym meczu bramki dla wałbrzyszan strzelili: Dariusz Michalak i Michał Oświęcimka

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali u siebie 2:1 Śląsk II Wrocław i znowu są liderem III ligi. Górnik stracił przodownictwo w tabeli, bo nie grał w czasie weekendu i wyprzedziły go rezerwy Miedzi Legnica. Ekipa trenera Roberta Bubnowicza miała jednak rozegrany o jeden mecz mnie od rywali. W przeniesionym z weekendu na 20 października pojedynku wałbrzyszanie ruszyli do ataku od pierwszych minut. Mieli wyraźną przewagę i w 10 minucie prowadzili już 1:0 po strzale głową Dariusza Michalaka. W 37 minucie Michał Oświęcimka po solowej akcji i ładnym strzale podwyższył na 2:0. W pierwszej części spotkania gospodarze mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale zabrakło im szczęścia. Po przerwie gra wyrównała się i goście w 57 minucie zdobyli kontaktową bramkę. Obydwa zespoły miały jeszcze po kilka okazji do zmiany wyniku, ale bramki już nie padły. Piłkarzy Górnika czeka teraz w sobotę, 24 października o godz. 14 trudny, wyjazdowy mecz z Ilanką Rzepin.