Oferta pracy w firmie „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie

Artykuł sponsorowany
Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie zatrudni do pracy w spółce elektryków/elektromechaników

Miejsce pracy: Kościerzyna

Podstawowe wymagania:

- wykształcenie średnie w zawodzie elektryk / elektromechanik,
- doświadczenie zawodowe- 3 lata pracy na stanowisku elektryk/ elektromechanik,
- prawo jazdy kat. B+E lub T,
- uprawnienia SEP gr. I, II D+E,

Podstawowe zadania:

- utrzymywanie urządzeń oraz obiektów Spółki w ramach bezpiecznych parametrów pracy,
- utrzymywanie obiektów Spółki w ruchu,
- wykonywanie prac eksploatacyjnych,
- usuwanie awarii związanych z elektryką/ energetyką na obiektach,
- uczestniczenie w inwestycjach i usługach prowadzonych przez Spółkę.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na adres firmy do dnia 19.12.2014 r.:

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o.,
ul. Strzelecka 30A,
83-400 Kościerzyna;
lub drogą elektroniczną: [email protected].

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Oferta pracy w firmie „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie - Kościerzyna Nasze Miasto

Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto