MKS Kluczbork - Drutex-Bytovia 1:1 (0:1). Zespół z Bytowa wygrywał, ale ostatecznie zremisował

drutex-bytovia.pl
Drutex-Bytovia zremisowała na wyjeździe z MKS Kluczbork 1:1. Zespołowi Tomasza Kafarskiego udało się zdobyć jeden punkt.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu udało się strzelić piłkarzom Drutex-Bytovii, która na prowadzenie wyszła w 40 minucie spotkania. Zespołowi udało się zdobyć bramkę pomimo tego, że grał w osłabieniu. W 31 minucie gry z murawy musiał zejść Sergejs Kożans, którego sędzia ukarał czerwoną kartką.

Przeczyta również o nowym autobusie Drutex-Bytovii

Gdy wydawało się, że MKS uda się w końcu pokonać, 15 minut przed końcem spotkania wynik wyrównał Sebastian Deja.

Szczegółowa relacja z tego spotkania, komentarze, oceny i recenzje w poniedziałkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego oraz 30.11 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.