Górnik Łęczna - Drutex-Bytovia 1:1 (0:1). Zdobycie kompletu punktów na wyjeździe było bardzo blisko

Drutex-Bytovia
Po dwóch porażkach z rzędu pierwszoligowej Drutex-Bytovii nie udało się zwycięsko wyjść z niedzielnej kolejki spotkań, w której podopieczni Adriana Stawskiego zagrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.

Czarno-biało-czerwoni, chociaż prowadzili przez większość tego pojedynku, to stracili szansę na zdobycie cennych punków w doliczonym czasie gry, a mecz zakończył się ostatecznie remisem i w konsekwencji podziałem punktów.

Wynik w 15. minucioe gry otworzył Janusz Surdykowski, który wyprowadził Drutex-Bytovię na prowadzenie. W 78. minucie gry "Surdyk" mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Wynik w doliczonym czasie gry wyrównał Łukasz Wiech.

Więcej o meczu Bytovii z przeciwnikiem, którego trenerem jest Tomasz Kafarski przeczytasz 1.09 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

Oglądaj także: Selekcjoner przestrzega przed hurraoptymizmem: Jeszcze nie ma awansu. Ważne jest, aby wszyscy zawodnicy właśnie tak do tego podchodzili