Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Elana Toruń - Bytovia Bytów [ZDJĘCIA]. Elana ogrywa wiecelidera

Łukasz Urbański
Elana Toruń - Bytovia Bytów 2:1. - Zespołowi, któremu bardziej zależało dzisiaj na zwycięstwie te zwycięstwo odniósł – powiedział po meczu zdenerwowany trener Bytovii, Waldemar Walkusz Tomasz Młynek
Piłkarze Elany Toruń wygrali z Bytovią Bytów w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej przed własną publicznością 2:1 (0:0). Zwycięską bramkę dla żółto-niebieskich zdobył pięć minut przed końcem meczu wprowadzony po przerwie Maciej Melerski. Elana Toruń - Bytovia Bytów [ ZDJĘCIA]

Wkrótce zdjęcia z meczu Elana Toruń - Bytovia Bytów

Elana Toruń - Bytovia Bytów - pierwsza połowa

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Aktywny na początku meczy był Wojciech Pięta, który raz za razem atakował bramkę Elany. W 17. minucie 37-letni pomocnik gości groźnie uderzał z rzutu wolnego tuż nad murem, lecz świetną interwencją popisał się Przemysław Kryszak. Torunianie odpowiedzieli 20 minut później, kiedy po doskonałym prostopadłym podaniu Adama Młodzieniaka w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Karol Lewandowski, jednak został powstrzymany przez Macieja Gosomskiego.

Elana Toruń - Bytovia Bytów - druga połowa

Po zmianie stron coraz lepiej na boisku lepiej radzili sobie przyjezdni. W 57. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki wpakował kapitan gości Łukasz Wróbel. Gracze z Bytowa za mocno uwierzyli, że mają już 3 punkty w garści i zemściło się to na nich w końcówce spotkania.

Najpierw kwadrans przed końcem spotkania do wyrównania po strzale zza pola karnego doprowadził Patryk Ciężkowski, a 10 minut później zwycięską bramkę po idealnym podaniu Krzysztofa Elsnera zdobył Maciej Melerski. Goście do końca próbowali zdobyć bramkę, jednak defensywa gospodarzy spisywała się bez zarzutów i wynik nie uległ już zmianie.