Drutex-Bytovia - Ruch Zdzieszowice 3:0. Zespół Pawła Janasa zdobył kolejne trzy punkty

Drutex-Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 3:0
Drutex-Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 3:0 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów pokonała przed własną publicznością Ruch Zdzieszowice. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Pietroń. Jedno trafienie zaliczył Maciej Kazmierowicz.

Od pierwszych minut tego spotkania na boisku dominowali gospodarze. Pierwszą niebezpieczną dla przyjezdnych akcję miejscowi wypracowali już dziesiątej minucie meczu, ale Mariusz Kryszak nie trafił do bramki.

Kilka minut później piłkę do bramki skierował jednak Michał Pietroń, który pokonał golkipera Ruchu Zdzieszowice strzałem z ponad 20 metrów.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy spotkania drugą bramkę dla Drutex-Bytovii po zamieszaniu w polu karnym Kasprzika zdobył Maciej Kazmierowicz.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia Bytów pokonała Wartę Poznań

Drugą połowę tej konfrontacji zespół Ruchu Zdzieszowice rozpoczął od zmian. Za Mariusza Kapłona wszedł Mateusz Szatkowski, natomiast za Wojciecha Dudka na placu gry pojawił się Przemysław Bella. Roszady nieco ożywiły grę w szeregach przyjezdnych, ale wciąż nie wpłynęło to na zmianę wyniku.

Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry prowadzenie Drutex-Bytovii podwyższa Michał Pietroń, który po dośrodkowaniu Wojciecha Pięty głową wbił piłkę do bramki zespołu gości.

DRUTEX-BYTOVIA – RUCH ZDZIESZOWICE 3:0
DRUTEX-BYTOVIA: Oszmaniec – Wróbel, Mazurkiewicz, Szewczyk, Wróblewski, Pietroń, Balogun, Kryszak (75 Hirsz), Michalski (88 Kajca), Kazimierowicz (65 Pięta), Surdykowski
RUCH ZDZIESZOWICE: Kasprzik – Fedorowicz, Bachor, Bodzioch, Nowak, Damrat, Kapłon (46 Bella), Dyczek, Kierdal (73 Kiliński), Gładkowski, Dudek (46 Szatkowski)
BRAMKI: 1:0 Michał Pietroń (18), 2:0 Maciej Kazimierowicz (33), 3:0 Michał Pietroń (88)
ŻÓŁTE KARTKI: Kazimierowicz, Balogun (Drutex-Bytovia), Bachor, Kasprzik, Damrat, Dudek (Ruch)

Szczegółowa relacja z tego spotkania 2.05 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.