Drutex-Bytovia Bytów uległa przyjezdnym na własnym boisku 2:1. Goście zainkasowali komplet punktów

Przy piłce Wojciech Pięta
Przy piłce Wojciech Pięta Ł.Boyke
Zespół Waldemara Walkusza przegrał na własnym boisku z drużyną KS Polkowice. Szkoleniowiec jest zły na zawodników, że "grali na stojąco"

Po ostatniej wygranej z Górnikiem Wałbrzych, zawodnicy Drutex-Bytovii Bytów w dobrych nastrojach podeszli do tego spotkania. Dali też tego dowód w 24 minucie, kiedy piłkę do siatki bramkarza gości wbił Robert Hirsz. Od tego momentu kibice uwierzyli, że wygrana gospodarzy, to już tylko formalność. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna.

Przeczytaj także o tym, jak piłkarze Waldemara Walkusza zainaugurowali rundę wiosenną

Po przerwie, kiedy zawodnicy ponownie pojawili się na boisku, goście rzucili się do ataku. Do remisu w 63 minucie doprowadził Szymon Szkrzypczak. W 82 minucie natomiast piłkę do bramki Macieja Gostomskiego wbił Szymon Sołtyński. Pomimo trzech doliczonych minut, wyniku nie udało się wyrównać. Obserwatorem spotkania z ramienia PZPN był Michał Listkiewicz.

Szczegółową relację z tego emocjonującego spotkania oraz wypowiedź trenera Waldemara Walkusza przeczytasz 19.04 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.