Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drutex-Bytovia - Wisła Płock 3:2 (1:1). Trzy punkty na inaugurację I ligi

Mateusz Węsierski
Drutex-Bytovia - Wisła Płock 3:2
Drutex-Bytovia - Wisła Płock 3:2 Mateusz Węsierski
Drutex- Bytovia w swoim pierwszym I-ligowym meczu pokonała Wisłę Płock 3:2. Początkowo jednak było nerwowo, bo to goście wyszli na prowadzenie.

Wisła gola strzeliła w 12 minucie po akcji Janusa. W 34. minucie wyrównanie dał “bramkostrzelny” Janusz Surdykowski.

W drugiej połowie w 57 min. pierwszy zaatakował Filip Burkhardt z Wisły, ale dwie minuty później remisowy wynik “dogonił” pozyskany z Lechii Gdańsk Krzysztof Bąk.

Bramkę na wagę zwycięstwa w 70. minucie strzałem głową zapewnił Robert Hirsz.

Szczegółowa relacja z komentarzami w poniedziałek 4.08 w Dzienniku Bałtyckim, a oto skrót meczu Orange Sport.

Drutex-Bytovia Bytów - Wisła Płock 3:2 (1:1)

BRAMKI: 0:1 K. Janus (12), 1:1 J. Surdykowski (34), 1:2 F. Burkhardt (57), 2:2 K. Bąk (60), 3:2 R. Hirsz (70)

DRUTEX-BYTOVIA: M. Oszmaniec – K. Bąk, M. Szewczyk, W. Wilczyński, K. Juraszek, M. Jakóbowski (79 M. Kikut), M. Kryszak (88 Ł. Wróbel), M. Pietroń, R. Mandrysz (64 R. Hirsz), D. Mąka, J. Surdykowski.

WISŁA: S. Kiełpin – C. Stefańczyk, B. Sielewski, M. Kostrzewa, F. Hiszpański (84 M. Krzywicki), J. Góralski, W. Zyska (76 D. Jabłoński), K. Janus, P. Kaczmarek (77 P. Ruszkul), F. Burkhardt. D. Iliev.

ŻÓŁTE KARTKI: M. Jakóbowski (Drutex-Bytovia), M. Kostrzewa (Wisła)

SĘDZIOWIE: Adam Lyczmański (gł.), Dariusz Ignatowski (A1), B. Hening (A2), Mariusz Korpalski (techniczny)

OBSERWATOR: Jacek Walczyński

DELEGAT: Januariusz Stodolny

WIDZÓW: 1300 (komplet)