Drutex-Bytovia pokonała Lokomotiv Moskwa 4:1. Zespół Pawła Janasa jest w coraz lepszej formie

Drutex-Bytovia - Lokomotiv Moskwa (U-21) 4:1
Drutex-Bytovia - Lokomotiv Moskwa (U-21) 4:1 drutexbytovia.pl
Podczas zimowego zgrupowania w Turcji piłkarze Drutex-Bytovii Bytów pokonali rezerwy rosyjskiego ekstraklasowca aż 4:1

Mecz z Rosjanami rozpoczął się od celnego trafienia Janusza Surdykowskiego, który już w 8 minucie meczu wyprowadził zespół na prowadzenie. Zyskujący na popularności w Bytowie "Surdyk" po zagraniu Michała Pietronia niespełna kwadrans później podwyższył wynik na 2:0. W 69 minucie groźną kontrę wyprowadzili gracze Lokomotivu, którzy wbili futbolówkę do pilnie strzeżonej przez Mateusza Oszmańca bramki. Ostateczne ciosy zadał przeciwnikom Michał Pietroń i kapitan zespołu Wojciech Pięta. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Przeczytaj również o tym, którzy zawodnicy Drutex-Bytovii wyjechali na obóz do Turcji

Trzy dni wcześniej natomiast zespół z Bytowa zremisował z szóstym zespołem serbskiej II ligi - FK Proleter Nowy Sad 1:1.