Drutex-Bytovia II - Wierzyca Pelplin 0:3. Zespół Artura Kalinowskiego stracił kolejne punkty

Drutex-Bytovia II - Wierzyca Pelplin 0:3
Drutex-Bytovia II - Wierzyca Pelplin 0:3 Łukasz Boyke
Rezerwowy zespół Drutex-Bytovii Bytów przegrał na własnym boisku z Wierzycą Pelplin 0:3. Po czterech kolejkach zespół czarno-biało-czerwonych plasuje się na 14 miejscu w tabeli IV ligi.

Z powodu kontuzji Nikodema Kowalczuka i absencji Bartłomieja Warmijaka, w bramce stanąć musiał Mateusz Cybula. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu czarno-biało-czerwoni stracili w 17 minucie spotkania po strzale Łukasza Rackiego. Miejscowi próbowali szybko odrobić straty, jednak bezskutecznie. Okazji do wyrównania wyniku nie wykorzystał chociażby Mateusz Michalski.

Przeczytaj również o tym, jak przegraną 1:5 zakończył się mecz drużyną ze Starogardu Gdańskiego

Drugą połowę meczu gospodarze także zaczęli od straty bramki. Tym razem w 58 minucie okazję do podwyższenia prowadzenia wykorzystał Daniel Sławiński. Niespełna 10 minut później było już 3:0. Piłkę do bramki rezerw Drutex-Bytovii ponownie wbił Łukasz Racki.

W środę natomiast zespół prowadzony przez Artura Kalinowskiego zagra na wyjeździe z Jantarem Ustka.