Drutex-Bytovia - Gryf Wejherowo 1:0. Drużyna wygrała pierwszy sparing

Łukasz Boyke
Pierwszoligowa Drutex-Bytovia rozegrała sparing z Gryferm Wejherowo i wygrała 1:0.

Drutex-Bytovia rozegrała już cztery sparingi zaliczając dwa remisy, jedną przegraną i jedną wygraną. Ostatnim przeciwnikiem czarno-biało-czerwonych był Gryf Wejherowo, z którym drużyna Tomasza Kafarskiego wygrała 1:0.

SKŁAD DRUTEX-BYTOVII
I połowa: Nikodem Kowalczuk - Marek Opałacz, Łukasz Wróbel, Arkadiusz Czarnecki, Maciej Liśkiewicz, Mariusz Kryszak, Jakub Serafin, Kamil Wacławczyk, Mateusz Janeczko, Mateusz Klichowicz, Charles Nwaogu.

II połowa: Mateusz Oszmaniec - Adrian Chomiuk, Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel (69' Arkadiusz Czarnecki), Wojciech Wilczyński, Bartłomiej Poczobut, Michał Rzuchowski, Artur Wojach, Michał Jakóbowski, Mateusz Klichowicz (69' Mateusz Janeczko), Artur Formela.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia przegrała z Arką Gdynia w derbach Pomorza

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0