Drutex-Bytovia - Gryf Słupsk 4:1. Zespół Pawła Janasa testuje nowych zawodników

Drutex-Bytovia - Gryf Słupsk 4:1
Drutex-Bytovia - Gryf Słupsk 4:1 Łukasz Boyke
W ostatnim w tym roku sparingu piłkarze Drutex-Bytovii Bytów pokonali Gryfa Słupsk 4:1. Gole dla czarno-biało-czerwonych zdobył Michał Pietroń, Mariusz Kryszak, Konrad Niedzielski i testowany Damian Szuprytowski

Sparing rozegrany został w miniony piątek na sztucznej murawie boiska przy ul. Mickiewicza w Bytowie. Chociaż obie ekipy dzielą dwie klasy rozgrywkowe, drużyna ze Słupska wyszła na prowadzenie już w 12 minucie spotkania. Gospodarze szybko wzięli się za odrabianie strat i w 29 minucie celnym strzałem popisał się Michał Pietroń. Kolejne bramki padły dopiero w ostatnim kwadransie drugiej części spotkania. W 79 minucie prowadzenie Drutex-Bytovii dał Mariusz Kryszak, wbijając piłkę do pustej bramki. Zaledwie 2 minuty później celnym strzałem wykazał się testowany Damian Szuprytowski. Wynik meczu na 4:1 ustalił w 86 minucie Konrad Niedzielski, który głową dobił piłkę po nieudanym strzale D. Szuprytowskiego.

Przeczytaj również o tym, jak Drutex-Bytovia pokonała KS Polkowice 2:0

W ostatnim sparingu Drutex-Bytovia sprawdziła czterech nowych zawodników. To obrońca Łukasz Uszalewski (25 l.), który w piłkarskim CV ma występy w ekstraklasowej Cracovii Kraków i pomocnik Damian Szuprytowski (24 l.) oraz Jakub Zejglic (23 l.) - niegdyś zawodnik bytowskiego klubu. Czwartym testowanym piłkarzem jest obrońca Maciej Bobek (21 l.), pozostający ostatnio bez klubu. To były zawodnik Olimpii Elbląg.

DRUTEX-BYTOVIA Bytów – GRYF Słupsk 4:1
DRUTEX-BYTOVIA: T. Laskowski – W. Wilczyński, Ł. Wróbel, Ł. Kowalski, Ł. Uszalewski, M. Pietroń, M. Kajca, J. Cesarek, A. Wojach, W. Pięta, R. Hirsz.
Na zmiany wchodzili: J. Karwat, M. Kryszak, K. Niedzielski, M. Stefanowicz, M. Marczak, M. Bobek, D. Szuprytowski, J. Zejglic.
BRAMKI: 0:1 B. Stępień (12), 1:1 M. Pietroń (29), 2:1 M. Kryszak (79), 3:1 D. Szuprytowski (81), 4:1 K. Niedzielski (86).