Drutex-Bytovia - GKS Bełchatów 2:2. Mecz zakończył się podziałem punktów [ZDJĘCIA]

Drutex-Bytovia zremisowała 2:2 z GKS Bełchatów na własnym boisku. Drużyna Tomasza Kafarskiego straciła prowadzenie w 84 minucie meczu.

Jako pierwszy piłkę z siatki musiał wyciągać Tomasz Laskowski. Gościom udało się zdobyć bramkę w 26 minucie gry. Wyrównał dopiero Janusz Surdykowski, który 8 minut przed końcem pierwszej części spotkania wykorzystał podyktowany przez sędziego rzut karny.

Przeczytaj również o tym, jak policjanci ukarali kibiców Drutex-Bytovii za wulgaryzmy

W drugiej połowie bramkę dającą zespołowi z Bytowa prowadzenie strzelił Marek Opałacz. 84 minucie meczu wynik ustalił Vaclav Cverna.

Warte odnotowania jest jeszcze to, że tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania swój sektor opuściła grupa kilkudziesięciu kibiców Bytovii wykrzykując "Piłka nożna bez policji" .

Komentarze i oceny na temat tego spotkania przeczytasz 20.11 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.