Drutex-Bytovia Bytów zremisowała sparing z Wisłą Płock 1:1

Drutex-Bytovia Bytów zremisowała z pierwszoligową Wisłą Płock 1:1
Drutex-Bytovia Bytów zremisowała z pierwszoligową Wisłą Płock 1:1 Łukasz Boyke
Wynikiem 1:1 zakończył się trzeci w ty roku sparing Drutex-Bytovii Bytów z pierwszoligową Wisłą Płock. Mecz rozegrany został we Władysławowie

Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando Wisły. Pretendenci do gry w I lidze stracili pierwszą bramkę już w 12 minucie spotkania. Grając "z wiatrem" piłkarze z Płocka udokumentowali strzałem Piotra Wlazłego. Bardzo dobrą dyspozycją wykazał się w tej części meczu bytowski bramkarz Mateusz Oszmaniec, który pomimo utraty gola skutecznie oddalał zagrożenie.

Przeczytaj również o tym, jakich zawodników Drutex-Bytovia pozyskała w zimowej przerwie od rozgrywek

Po zamianie stron więcej z gry mieli zawodnicy Janasa. Wynik udało się wyrównać niespełna 10 minut po wznowieniu gry. Bramkę zdobył Jakub Bojas. Spotkanie z pierwszoligowcem najpewniej udałoby się wygrać, gdyby Jakub Krawat wykorzystał dogodną okazję do strzału w ostatnich minutach gry.