Drutex Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz [relacja live]

Łukasz Szalkowski
Drutex Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz [relacja live] Kamil Zieliński
O godz. 14 rozpocznie się mecz, w którym Drutex Bytovia podejmie na własnym boisku Olimpię Grudziądz.

Drutex Bytovia Bytów 0:3 Olimpia Grudziądz

26' Denis Popović

57' Denis Popović

68' Adam Banasiak

Drutex Bytovia: Wojciech Pawłowski - Krzysztof Bąk, Paweł Buzała (75' Chojnacki), Michał Jakóbowski, Radosław Jasiński (66' Mąka), Mariusz Kryszak, Robert Mandrysz, Maciej Szewczyk, Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel, Michał Pietroń (66' Formela)
Rezerwowi: Tomasz Laskowski, Marko Bajić, Artur Formela, Bartłomiej Chojnacki, Kamil Juraszek, Daniel Mąka, Tadeusz Socha.

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Rok Elsner, Adam Banasiak, Denis Popović, Robert Szczot (70' Kaczmarek) - Arkadiusz Alekander.
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Sebastian Zalepa, Kamil Kurowski, Maciej Rogalski, Marcin Kaczmarek, Marcin Smoliński, Patryk Szymański.

90'+3 Koniec meczu! Olimpia pewnie pokonuje Bytovię Bytów. Za uwagę dziękuje Łukasz Szalkowski
90'+3 Faul Kłusa na Kryszaku w środku pola
90' Sędzia doliczył trzy minuty
90' Olimpia spokojnie prowadzi grę
87' Łabędzki wrócił już na murawę
85' Łabędzki faulowany na własnej połowie. Długo nie podnosi się z murawy. Konieczna jest interwencja maażysty
84' Smoliński zmienia Aleksandra
82' Rajd Woźniaka przez całe boisko zatrzymany dopiero na 30 metrze
79' Popović znalazł się teraz niepilnowany przed linią pola karnego i oddał techniczny strzał w kierunku prawego słupka. Mało brakowała, a pomocnik Olimpii miałby na koncie hat-tricka
79' Kontra i strzał Kaczmarka ze skraju pola karnego. Piłkę dobrze wybronił Pawłowski
79' Kaczmarek sfaulował Kryszaka
77' Kurowski zmienia Banasiaka
75' Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Chojnacki zmienił Buzałę
70' Kaczmarek zmienia Szczota
70' Wiliczyński oddał strzał sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki bramki Olimpii. Było groźnie!
68' Świetna kontra Olimpii i gol! Banasiak znalazł się sam na sam z Pawłowskim i oddał techniczny strzał. Piłka odbiła się jeszcze od lewego słupka wpadła do siatki
66' Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Mąka za Jasińskiego i Formela za Pietronia
65' Niezły strzał Pietronia, ale obok bramki
60' Wróbel pewnie wybronił dośrodkowanie Kryszaka
58' Popović ukarany żółtą kartką
55' Druga bramka dla Olimpii! Kilka świetnych podań grudziądzan, pierwszy strzał Popovica obronił Pawłowski, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia
55' Zrobiło się gorąco pod bramką Olimpii.
55' Łabędzki sfaulował Buzałę w środku pola
51' Groźna wrzutka Kryszaka, ale żaden z bytowian nie zamykał tej akcji
48' Pietroń prostopadle do Buzały, ale przeciął to Piter-Bućko
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania! Olimpia na razie dominuje!
43' Popović faulowany z prawej strony boiska
41' Dogranie w pole karne Bytovii i strzał Szczota. Piłka minęła jednak poprzeczkę
40' Bielawski faulowany we własnym polu karnym
39' Piter-Bućko wybił świetną wrzutkę w pole karne. Pachniało bramką dla Bytovii!
36' Wilczyński zobaczył żółtą kartkę
34' Strata Aleksandra w środku pola, ładne prostopadłe podanie do Jakóbowskiego, ale dobrze spisał się Łabędzki
30' Wrzutka Szewczyka trafiła idealnie na głowę Jakóbowskiego, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden z graczy Olimpii
30' Pawłowski "na raty" złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego
26' Goooooooool! Fantastyczny strzał Popovica z rzutu wolnego wylądował pod poprzeczką bramki Bytovii!
25' Banasiak faulowany 20 metrów od bramki Bytovii. Będzie dobra okazja do strzału
23' Odbiór i okazja na groźną kontrę Bytovii. Mandrysz zagrał jednak niedokładnie i piłkę z piątego metra wybije Wróbel
23' Szczot zaatakowany agresywnym wślizgiem w środku pola
22' Na razie Olimpia ma nad rywalami ogromną przewagę
21' Kryszak nieprzepisowo zatrzymywał Popovica i został upomniany przez sędziego
19' Nad stadionem w Bytowie pada grad
17' Dośrodkowanie Bielawskiego z prawej strony boiska przed siebie odbija Pawłowski. Zaasekurował go jednak kolega z drużyny i cała sytuacja nie zakończyła się źle dla gospodarzy
16' Dobra wrzutka Banasiaka w pole karne Bytovii. Piłkę wybił jeden z graczy gospodarzy, trafiła ona do Szczota ustawionego na 30 metrze. Pomocnik Olimpii oddał strzał, ale daleki od idealnego
14' Świetne podanie Pitera-Bućko w poprzek boiska, w kierunku narożnika, do wbiegającego Szczota. Zawodnik Olimpii odegrał futbolówkę na pierwszy kontakt, ale opuściła ona boisko
13' Faul Mandrysza na Popovicu w środku pola
12' Wrzutka Bielawskiego z prawego narożnika, ale dograna zbyt mocno
10' Dwójkowa akcja Szczota i Elsnsera z prawej strony boiska, ale piłkę wybił dobrze asekurujący Pieroń
9' Popović dograł do narożnika wbiegającemu Woźniakowi. Piłkę wślizgiem wybił poza linię końcową gracz gospodarzy. Wrzutka z rzutu rożnego okazała się zbyt mocna
6' Wrzutka Szczota, ale piłkę dobrze głową wybił defensor Bytovii
5' Olimpia wyszła z groźną kontrą. 20 metrów z piłką przebiegł Aleksander, ale jego podanie na prawe skrzydło zostało zablokowane
4' Rzut rożny dla Bytovii. Piłkę wybił jednak jeden z graczy Olimpii. Drugi korner dla gospodarzy
1' Zderzenie Woźniaka i Jasińskiego. Obaj zawodnicy upadli na murawę. Na szczęście żaden nie został kontuzjowany
1' Rozpoczęli grudziądzanie!

13.58 Obie jedenastki wychodzą już na murawę
13.25 Na rozgrzewkę właśnie wybiegli zawodnicy Olimpii
13.20 Witamy ze stadionu w Bytowie. Właśnie rozpoczęła się rozgrzewka gospodarzy. Początek spotkania za 40 minut.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0