Chojniczaka Chojnice - Drutex-Bytovia 0:0. Czarno-biało-czerwoni przygotowują się już do rozgrywek

Łukasz Boyke
drutex-bytovia.pl
Bezbramkowym remisem zakończył się sparing Drutex-Bytovii z Chojniczanką Chojnice. Pomimo upału mecz rozegrany został w szybkim tempie.

Drutex-Bytovia Bytów rozpoczęła już intensywne przygotowania do pierwszoligowych rozgrywek, które rozpoczną się już 1 sierpnia. W sobotę drużyna rozegrała sparing z ligowym rywalem, czyli Chojniczanką Chojnice. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

CHOJNICZANKA CHOJNICE – DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW 0:0
CHOJNICZANKA: I połowa – Hładun – Kosakiewicz, Tyktor, Biernat, Mrozik, Rogalski, Majtyka, Bartoszewicz, Gałązka, Rybski, Maliszewski;
II połowa – Hładun – Kosakiewicz (65 Gałązka), Tyktor (70 Biernat), Kieruzel, Lisowski, Podgórski, Mrozik (78 Majtyka), Zawistowski, Grzelak, Niedziela, Mikołajczak.

Przeczytaj również o porażce Drutex-Bytovii z Chojniczanką Chojnice na zakończenie minionego sezonu

DRUTEX-BYTOVIA: I połowa – Laskowski – Witt, Bąk, Opałacz, Ciarkowski, Lisowski,Poczobut, Szewczyk, Kort, Jakóbowski, Surdykowski;
II połowa – Oszmaniec – Wilczyński, Wróbel, Jasiński, Ciarkowski (60 Wróblewski), Jastrzembski, Okuno, Chojnacki, Mąka, Wojach, Klichowicz.

Jak przebiegało spotkanie? Jak jeszcze zespół Drutex-Bytovii przygotowuje się do kolejnych rozgrywek I ligi? o tym przeczytasz 10.07 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.