Calisia Kalisz - Drutex-Bytovia Bytów 2:3. Zespół Pawła Janasa zdobył kolejny komplet punktów

Calisia Kalisz - Drutex-Bytovia Bytów 2:3
Calisia Kalisz - Drutex-Bytovia Bytów 2:3 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów pokonała w wyjazdowym spotkaniu Calisię Kalisz 3:2. Do ligowego konta czarno-biało-czerwonych dopisane zostały kolejne trzy punkty.

Spotkanie rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem, ponieważ nad Kaliszem przeszła burza.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze, którzy trafili do bramki Mateusza Oszmańca w 37 minucie meczu. Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ zmianie.

Emocji nie brakowało natomiast w drugiej połowie. Już sześć minut po wznowieniu gry piłkarze Bytovii stracili kolejną bramkę. Sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym Bytovii i wskazał na jedenastkę. Rzut karny wykonał Ivelin Kostov, którego strzał obronił Oszmaniec, jednak po dobitce piłka wpadła do bramki.

Obejrzyj również zdjęcia z derbowego spotkania Drutex-Bytovii z Gryfem Wejherowo[/a