Bytowiacy pojechali po komplet punktów i słowa dotrzymali

naszemiasto.pl
W meczu 20 kolejki spotkań II ligi zachodniej podopieczni Waldemara Walkusza pokonali na wyjeździe Ruch Zdzieszowice 2:1

Pierwszego gola w 32 minucie zdobył Marcin Kajca. Po zamieszaniu pod bramką przyjezdnych w 67 minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Zawodnicy Walkusza nie dali jednak za wygraną i niespełna 10 minut później piłka znowu wpada do siatki bramkarza Ruchu. Wynik udało się utrzymać do końcowego gwizdka sędziego. Drutex-Bytovia Bytów dopisuje do swojego konta kolejne 3 punkty.

Przeczytaj także o tym, jak Waldemar Walkusz krytykuje umowę U-2 i Lechii Gdańsk

Szczegółową relację z meczu Bytovii przeczytasz 29.03 w piątkowym wydaniu Dziennika Powiatu Bytowskiego.