Arka Gdynia - Drutex-Bytovia 0:2. Zespół Pawła Janasa pokonał pierwszoligowca

Drutex-Bytovia Bytów pokonała pierwszoligową Arkę Gdynia 2:0
Drutex-Bytovia Bytów pokonała pierwszoligową Arkę Gdynia 2:0 Łukasz Boyke
Drutex-Bytovia Bytów rozegrała kolejny udany sparing przed rundą wiosenną. Zespół Pawła Janasa pokonał Arkę Gdynia 2:0

Spotkanie rozegrane zostało wczoraj na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Drugoligowa Drutex-Bytovia pokonała w meczu kontrolnym gdyńską Arkę 2:0. W zespole pierwszoligowca zaprezentowali się głównie ci zawodnicy, którzy w przyszłości mogliby grać w pierwszym zespole. Na murawie pojawił się chociażby Jakub Bach, Maciej Koziara oraz Mateusz Skrzypczak z zespołu juniorów. Młodzież nie zdołała jednak zatrzymać zawodników Pawła Janasa. Już w 16 minucie czarno-biało-czerwoni objęli prowadzenie. Piłkę do siatki próbował wbić Janusz Surdykowski, jednak ta odbiła się od Radosława Robakowskiego i wpadła do bramki gospodarzy.

Przeczyaj również o tym, jak Drutex-Bytovia zremisowała ostatni sparing z Wisłą Płock

Wygraną Bytovia przypieczętowała w drugiej części spotkania. W 73 minucie meczu piłkę do siatki miejscowych głową wbił Jakub Bojas.