Wybierz region

Wybierz miasto

  Miastko. Prezent od absolwenta na 60-lecie ogólniaka

  Autor: Mateusz Węsierski

  2008-03-10, Aktualizacja: 2008-03-10 11:30

  Prezent za kilka tysięcy złotych dostał Bogusław Szkwarek, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących od jednego z absolwentów. To nowy, wyłożony polbrukiem wjazd do szkoły.

  Prezent za kilka tysięcy złotych dostał Bogusław Szkwarek, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących od jednego z absolwentów. To nowy, wyłożony polbrukiem wjazd do szkoły. Krzysztof Harat, obecnie właściciel firmy budowlanej, kupił materiały i wysłał swoich pracowników. Nie przypadkiem akurat teraz. Miastecki ogólniak w tym roku świętuje 60-lecie. Na 7 czerwca zaplanowano wielki zjazd.  - Ten prezent zaskoczył mnie, ale też natchnął do dalszego działania. Nasz jubileusz będzie bardzo atrakcyjny i spodziewamy się wielu gości - zapowiada Szkwarek.

  Miastecki ogólniak ukończyli m.in. znana aktorka Ewa Gawryluk, dziennikarka Iwona Parchimowicz oraz obecni wykładowcy szkół wyższych i kilka innych, wysoko postawionych osobistości.


  - Cieszę się, że ten wjazd daje tyle radości, bo choć w ten sposób mogliśmy pomóc - mówi Piotr Harat, brat darczyńcy i współwłaściciel firmy.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)